İNSAN KAYNAKLARI

Bolulu Hasan Usta İK Manifestosu

Bolulu Hasan Usta, 1982 yılında 18 metrekarelik bir dükkanda doğan uzun, tatlı ve bir o kadar ilham verici bir başarı hikayesinin kısa adıdır. Tek kişinin başlattığı bu işte, bugün 1100 kişiyiz. Milyonlara malzemenin en doğalı ile lezzetin en bolunu vermek için çalışıyoruz. Hepimiz işine gönülden bağlı Hasan Ustayız.

İşini sevmek

Bolulu Hasan Usta’da çalışmanın ilk kuralı işini sevmektir. Çünkü biz bu işe inançla başladık, tutkuyla sürdürüyoruz. 1982 yılından bu yana, en büyük temsilci olarak, tatlı kültürünü böyle yaşatıyoruz.

Değerlerini sahiplenmek

Bolulu Hasan Usta olarak, geleneksel süt tatlılarını iş edindik. Yüzyıllara dayanan kültürü geleceğe taşımak, en sağlıklı haliyle yeni nesillerin besin tercihlerinden biri yapmak ve Türk mutfağına ait bu çok özel tatları dünyaya yaymak için, değerlerimizi sahiplenmenin önemini çok iyi biliyoruz.

Takım oyuncusu olmak

Fabrikamızdan tüm mağazalarımıza kadar, aramızda kilometrelerce mesafe olsa bile, işimizi aksatmıyoruz. Çünkü biz, her çalışanın sorumluluğunu ve görevlerini bildiği büyük bir takımız.

Değişime ve gelişime açıklık

Bolulu Hasan Usta olarak, vizyonel hedefimiz işimizi geleceğe taşımak. Bunun için toplumların ve bireylerin değişim sürecinde yenilenen ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Tabii ki değerlerimizi ve işimizin kaynağını daima yanımızda taşıyoruz.

Liderlik etmek

Daima geleceğe dönük çalışma anlayışımız, çalışanlarımızın vizyonel ve lider yaklaşımlarından besleniyor. Yaptığımız her işi sevgi ve öngörümüzle besliyor, sorumluluk sahibi, uyumlu, şaşırtıcı olmayı seviyoruz. Çünkü takım liderliğinin önce kendimizde başladığını biliyoruz. Sahip olduğu tecrübe, bilgi-birikim ve vizyonu ile konusunda sektörün lideri olma özeliğini elinde tutan, özellikle geleneksel ve sağlıklı lezzetlerimiz olan sütlü tatlılarımızın yaşaması adına Ar-Ge çalışmaları yapan, Türkiye’de ve yurt dışında yeni şubeler açmaya devam eden ve bu lezzetlerin her yaşta herkes tarafından modern kafe konseptinde tüketilmesini sağlayan Ustalığın ve lezzetin markası BOLULU HASAN USTA ailesine katılmak isteyen, BOLULU HASAN USTA temel değerlerine sadık kalacak, çalıştığı noktayı ileriye taşıyacak, motivasyonu yüksek, prezentabl ve dinamik takım arkadaşları…

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz.